WOLONTARIAT

Działaj z nami!

W naszej fundacji stworzyliśmy innowacyjny na skalę Polski system wolontariatu, który opiera się w głównej mierze na pracy zdalnej. Dzięki wykorzystaniu specjalnej platformy do pracy projektowej, pozostajemy w stałym kontakcie, uczymy się od siebie nawzajem, zdobywamy nowe doświadczenia i znajomości, a przede wszystkim pracujemy z dowolnego miejsca na Ziemi!

Dlaczego wolontariat w naszej fundacji jest wyjątkowy?

Staramy się jak najefektywniej współpracować i dać Wam szansę na zdobycie realnego doświadczenia. Zadania, które dostajecie, to rzeczy, które muszą być wykonywane na co dzień, aby fundacja prawidłowo funkcjonowała. Co więcej, każdy może rozwijać się w tej dziedzinie, w której czuje się najlepiej. Gdy już się lepiej poznamy, chętnie przekażemy Wam zadania, wymagające większej odpowiedzialności. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i inicjatywy. Do tego cały czas czuwamy i wspieramy Was na każdym kroku. Komunikacja to podstawa.

Dlaczego potrzebujemy właśnie Ciebie?

Szukamy osób zaangażowanych, pełnych pasji, albo po prostu chcących zdobyć nowe doświadczenie, pracując w zmotywowanym zespole. W fundacji mamy za dużo pomysłów, a za mało rąk do pracy, dlatego chcemy Was zaprosić do wspólnego działania. Razem będziemy zmieniać słowa w czyny i pomagać tym, którzy tego potrzebują. Jeśli wciąż się wahasz, wypełnij formularz i spróbuj, to nic nie kosztuje.

Poznajmy się!  

Nie czekaj!

Wyślij swoje zgłoszenie już teraz

Dlaczego warto zostać naszym wolontariuszem?

Wyjątkowe relacje

Możesz zawrzeć nowe inspirujące znajomości i poznać ludzi, którzy mają podobne zainteresowania do Ciebie. Wolontariat w naszej fundacji, to szansa nawiązania wartościowych relacji na całe życie!

Niezapomniana przygoda

Dołączysz do naszej niesamowitej drużyny, ludzi z głowami pełnymi pomysłów na zmianę losu dzikich zwierząt, ochronę środowiska naturalnego oraz szerzenie wiedzy wśród najmłodszych.

Rozwój

Wolontariat w Don Vittorio Foundation to ogromna szansa na rozwój i sposób na poznanie od podszewki nowocześnie funkcjonującej organizacji pozarządowej.

Przyszłość

Przyszłość stanie przed Tobą otworem. Dzięki wolontariacie w naszej fundacji, zyskujesz szansę na późniejsze zatrudnienie!

Przykładowe obszary, w jakich możesz działać

SOCIAL MEDIA

GRAFIKA

PISANIE TEKSTÓW, COPYWRITING

TŁUMACZENIA

INFORMATYKA

MARKETING, PR

FUNDRAISING

RESEARCH