zobacz z czego jesteśmy dumni!

Nasze projekty

lampart perski
niedźwiedź
sowa

Lampart Perski

Lampart Perski znajduje się na liście gatunków zagrożonych wyginięciem Międzynarodowej Unii Ochrony Przyrody. Jego populacja na tą chwilę liczy ok.1000 osobników i niestety ma tendencję spadkową.

Niedźwiedzie Wargacze

Niedźwiedzie Wargacze w Indiach traktowane są w okrutny sposób. Ból i cierpienie, jakich doznają nazywane są “Niedźwiedzim tańcem”, który stanowi rozrywkę dla turystów.

Aplikacja Sarna

Każdego roku na polskich drogach giną tysiące zwierząt. Niestety statystyki, które są prowadzone, nie oddają skali problemu. Większość ludzi nie przejmuje się losem potrąconych zwierząt dlatego znaczna część wypadków z ich udziałem nie jest zgłaszana.

Misie Dzieciom

Projektem, który zapoczątkował całą inicjatywę, był elektroniczny wolontariusz - Robot "Leoś", oprowadzający chore dzieci po ogrodzie zoologicznym bez konieczności opuszczania przez nich szpitala.

Edukacja

W naszej fundacji kładziemy duży nacisk na edukację, ponieważ to niezwykle ważne, aby od najmłodszych lat kształtować w dzieciach zachowania proekologiczne, poczucie empatii, a także wrażliwość na krzywdę i cierpienie zwierząt.

animals-1-rp.png
ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ

Dołóż swoją cegiełkę do zmiany świata na lepsze!