Nasza drużyna

Poznajmy się!

Zespół Don Vittorio jest wyjątkowy, ale nie tylko dlatego, że tworzą go niezwykli ludzie. Od zawsze pracujemy zdalnie i mimo dzielących nas kilometrów, świetnie się rozumiemy i nie tracimy na efektywności. Może nie ma nas wielu, ale za nami stoi cała armia – niezastąpieni wolontariusze, bez których nic by się nie udało oraz Wy, nasza największa siła!

DSC_0035

Julia Skorupinska

Julia w naszym zespole pełni rolę Managerki. Spokój i cierpliwość pozwalają jej panować nad sprawami, które trzeba było załatwić “na wczoraj”. Uwielbia wyzwania dlatego nie sprawia jej trudności wykonywanie wielu różnorodnych zadań. Codziennie czuwa nad prawidłowym przebiegiem projektów.

zdjęcie

Ania Klimusz

Ania jest koordynatorką wolontariatu i prawą ręką naszej managerki. Wielozadaniowość i kreatywność to jej główne cechy. Doskonale radzi sobie z planowaniem projektów, copywritingiem, czy promocją, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Odkąd dołączyła do naszego zespołu, wszystkie działania nabrały rozpędu.

Wolontariusze

Bez nich nic nie byłoby możliwe, a każde, nawet najmniejsze wykonane przez nich zadanie jest na wagę złota! Nie jesteśmy w stanie wyrazić swojej wdzięczności za ich pomoc, ale to co możemy zrobić, to powiedzieć Wam, jak bardzo jesteśmy z nich dumni. Nie tylko wykonują kawał dobrej roboty, ale też zdobywają nowe umiejętności, doświadczenie i nie boją się wyzwań. 

Dziękujemy!

Iza Perkowska

Jagoda Rumiak

Nina Wąsik

Zyta Miecznikowska

Zosia Zalewska

Wioletta Balicka

Maciej Wojtaszek

Martyna Kubiak

Jakub Kulesza

Kamil Żółkiewicz