Wesprzyj finansowo
Don Vittorio Fundation for Wild Animals

Szanowni Państwo, działając jako organizacja non profit pragniemy wykonywać misję i dążyć do założonych sobie celów. Niestety losem zwierząt przejmują się nieliczne jednostki, a zarazem bardzo trudno jest pozyskać wsparcie finansowe.

Z jednej strony nie zrozumiałym dla nas jest fakt tak dalekoidącej ludzkiej znieczulicy. Człowiek, jako jednostka myśląca, czująca i potrafiąca zinterpretować merytorykę problemów winien zdawać sobie sprawę z tego, iż tylko my ludzie nagminnie wyrządzamy krzywdę otaczającemu nas środowisku.  Najbardziej przykrym jest fakt, że większość osób marzyła lub marzy o tym,  żeby mieć własnego  czworonoga, a później  …  no  cóż  losy  są  różne  –  jedne  zwierzaki  mają  wspaniały,  cudowny i kochający dom, kochające rodziny, natomiast drugie – no właśnie drugie przeżywają koszmar za życia – i to my ludzie na to pozwalamy, to dzieje się na naszych oczach, obok nas, każdy z nas widział, ale czy zareagował ?

Ilu z nas zatrzymuje się by sprawdzić, czy leżący na drodze potrącony kot lub pies jeszcze żyje ? ilu z nas zawiezie go do weterynarza nie zważając na zabrudzenie tapicerki i zapłaci rachunek za leczenie ? ilu z nas podaruje im życie ?

A gdyby na tej samej ulicy leżał człowiek – ilu z nas zatrzyma się by udzielić mu pomocy ? a przecieć te życia są sobie równe. Każda istota, której serce bije zasługuje by żyć – żyć godnie i z godnością.

Wspierając naszą Fundację – ofiarujecie cząstkę siebie, ale nie oczyści to sumienia ludzi, którzy widząc potrącone zwierzę obracają głowę, nie odkupicie winy odwróconego wzroku od bitego czy katowanego psa. Naszym skromnym snem, jest by się obudzić w świecie, gdzie zwierzęta będą godnie traktowane, a póki co fundacje takie jak ta i wiele innych muszą żebrać datki by naprawiać błędy zwyrodnialców i nie odpowiedzialnych ludzi traktujących wszystko co żyje jak przedmiot i własność.