Fundraiserzy

Codziennie spotkacie ich w różnych miastach Polski. Każdego dnia wyruszają na poszukiwanie ludzi, którym tak jak im nie jest obojętny los dzikich zwierząt. 

Można ich spotkać na ulicach, w centrach handlowych, mogą nie zapowiedzianie zapukać do Twoich drzwi i złożyć Wam przyjacielską wizytę. Wszystko po to, żeby opowiedzieć Wam o tym dlaczego i jak działamy. To podczas tego spotkania zaproszą Cię do dołączenia do naszej wspólnej sprawy.

Fundraiserzy są wizytówką naszej fundacji i pełnią niezwykle odpowiedzialną rolę. To właśnie dzięki nim nasza fundacja codziennie zyskuje nowych członków. To dzięki fundraiserom w Polsce już wiele osób zaangażowało się w naszą misję. To w dużej mierze właśnie dzięki fundraiserom możemy działać i każdego dnia pogłębiać realizację naszej misji Polsce i na świecie. To oni właśnie nasi fundraiserzy są superbohaterami tych bezbronnych w dzisiejszym pełnych złych zaułków świata istnień, to za ich pracę oraz zaangażowanie jesteśmy im wdzięczni każdego dnia.

Jak rozpoznać naszego fundraisera ?

Nasi fundraiserzy:

                                 * ubrani są w strój z logo naszej fundacji ! 

                                 * posiadają imienne identyfikatory ze zdjęciem !

                                 * każdy identyfikator posiada hologram !

Pamiętajcie, że nasi Fundraiserzy NIGDY nie zbierają gotówki, natomiast zapraszają do wsparcia naszej fundacji poprzez formularz polecenia zapłaty. 

Możesz potwierdzić tożsamość każdego z naszych fundraiserów dzwoniąc pod numer +48660737558, lub  pisząc do nas na adres email: office@donvittoriofoundation.org